Jak pracuje kvalitní personální agentura

24 Říj 2014 by admin, No Comments »

Hledáte teprve personální agenturu, nebo už s nějakou spolupracujete? Podle čeho poznáte, že jedná se skutečnými profesionály?

Kvalitní personální agentura je vždy vůči svým klientům transparentní. Máte přehled o vaší spolupráci a o všech krocích organizace. Nic vám netají a zároveň víte, jaké kroky podstupuje, aby vám usnadnila najít si práci. Měla by vás rovněž průběžně informovat o výsledcích. Vhodně vybraná personální agentura vás neposílá na pracovní místa, u nichž očividně nesplňujete požadavky.

Nejlepší je volit personální agenturu se silným zázemím zaměřující se na poskytování rozšířeného servisu – nejen vyhledávání zaměstnání, ale i poradenství soustředící se na orientaci v zákoníku práce, přípravu životopisu, na pracovní pohovor atd.

Pokud spolupracujete s personální agenturou, která výše uvedené nesplňuje je načase pohlednout se po nové. Nemá smysl zůstávat u agentury, která vám v hledání práce pomáhá neefektivně, zvlášť když na trhu je mnoho organizací věnujících se této činnosti.

Leave a Reply

Follow Me!

Follow Me! Follow Me! Follow Me! Follow Me!